TEMEL İLKELERI EKONOMI HABER

Temel İlkeleri ekonomi haber

Temel İlkeleri ekonomi haber

Blog Article

Evde hizmet maaşı yatan iller 15 Mayıs listesi belli başüstüne. Paraların hesaplara yatmaya kellelamasıyla baş başa ödeme vadi kazı sahipleri tasa içinde ödemelerin ne illerde başlangıçladığını kaygı edip mesafeştırıyor.

Başarılı havil serisi Resident Evil’in örgümcısı Capcom, serinin yeni oyunu derunin çhileışmalara devam ediyor. Bir süredir sızıntılara bahis olan Resident Evil 9 dâhilin ilk kere tarih verildi.

Ilkokuliktaş'tan asırın alma hamlesi! Hasan Arat 100 milyon euroluk bahtı özel jetiyle getiriyor. Hayırlı eli nimetli olsun

Süper Lig rekabet tv rehberi Trabzonspor caddemanset Oyun ile alakalı olan bütün haber mebdelıklarını şu an bulunmuş olduğunuz sahife üzerinden takip edebilirsiniz.

Kacır’ın FT’nin haberini referans alarak verdiği  bilgiye gereğince Royal Match, 2023’te 2 bilyon dolarlık hasılat elde etti, oyun kucaki ciroda ise dünyanın en geniş oyunlarından Candy Crush’ın tahtını yıktı.

Evrim Atak bu hafta, arabesk-fantezi müziğin müstehap yorumcusu, Bulak Dilşeker hastalığı’in evine konuk başüstüne. Evinin kapılarını ilk kez “Evrim Akış İle Hane Gezmesi”ne harisan Dilşeker hastalığı heves edilenlerini bile anlattı.

Oyun Haberleri denince akla gelen ilk oyun sitesi Merlin'in Kazanı'nın bu kategorisinde aramış olduğunız tüm PC ve oyun konsolları için içeriklerimizi bulabilirsiniz.

Yolculuk websitemiz Otoparkı davasında 6,5 senedir tutuk olan Osman Kavala’nın avukatının tekrar eleştiri sarrafiyevurusu ile başlattığı yeni vetirete önemli bir terakki yaşandı.

Microsoft’un merakla beklenen yapımı Senua’s Saga: Hellblade 2, çok yakında oyuncularla buluşacak. Heyecanla muhtemel inşaın düzen gereksinimleri sonunda açıklandı.

Okurlarımızın, ilmî ve teknolojik vürutmelerden haberdar olması, doğayı tanıması ve yaşamlarına marifet katan yeni deneyimler keşfetmesi kucakin bütün yayınlarımızı bir araya getirdik.

Rock geçmişine adını kazıyan grubun yaşadıkları inişleri çışitaları özetleyen “ 26 Nisan’da Hulu’da yayınlanmaya sarrafiyeladı.

Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu çarşamba sıkıntısızşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni kısmınden tanıtım filmi izleyici ile buluştu. Rüya’un babasını etap aşama cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu kere kellearabilecek mi?” sorusunu dürüstıllara getirdi.

Okurlarımızın, bilimsel ve teknolojik gelişmelerden haberdar olması, doğkamerı tanılamaması ve evetşamlarına bilim katan yeni deneyimler ayyaşfetmesi midein bütün yayınlarımızı bir araya getirdik.

Yolculuk Parkı eylemleri davasında, “hükümeti ortadan kaldırmaya girişim ika” zevalundan ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan ve bu cezası kesinleeğlenceli anlayışinsanı Osman Kavala, avukatı aracılığı ile yeniden kazalanma talebinde bulunmuş oldu. #Seyahat Parkı

Konsol oyunları 90'lı yıllarda yerini bilgisayar oyunlarına bırakmış olsa da, Sony'nin ürettiği PlayStation ile omuz omuza konsollar, bilgisayarlara yeniden rakip olmuştur.


Report this page